

2 790 ₴
Розмір: 17,5 / 25,5 / 5 см
Матеріал: шкіра
Закривається на змійку
Всередині: - велике відділення, розділене перегородкою - кишеня на блискавці - 4 відділення для карток
У комплекті: знімна регульована шлея для носіння через плече
Фурнітура: металева, колір антик або нікель
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | The Wings |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 175 мм |
| Длина | 255 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изделия | Натуральна шкіра |
| Оригинальность | оригинал |
| Размер | 17,5/25,5/5 см |