








5 670 ₴
Шкіряна сумка-портфель Classic темно-коричневий Crazy Horse
Сумка-портфель Classic у темно-коричневому кольорі – це чудовий аксесуар для ділової людини. Шкіряна сумка портфель стане вашим особистим органайзером, який ви зможете брати із собою усюди. У ній помістяться документи, гаманець, письмове приладдя, смартфон, ключі, візитниця та інші особисті речі.
Сумка пошита із щільної натуральної шкіри Crazy Horse. Ця шкіра сподобається поціновувачам вінтажного стилю.
Сумка оснащена одним відділенням та двома додатковими кишенями.
Гарантія 3 роки!
УВАГА! Вироблення даної шкіри передбачає природне появлення на ній подряпин і потертостей в ході використання! Від цього виріб стає більш індивідуальним і приємним, це оцінять справжні шанувальники вінтажного стилю :) А так же перший час шкіра може фарбуватися при сильному терті обінші предмети - це особливість її вичинки, поступово цей ефект зменшується, шкіра полірується і набуває трохи глянцевий ефект.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BlankNote |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 270 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Магнит |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 330 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній матеріал | без подкладки |
| Габаритные размеры | 33х27х10 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Глубина | 100 |
| Материал изделия | натуральна шкіра Crazy Horse |
| Оригинальность | оригинал |
| Пол | Унисекс |
| Спосіб носіння | на плече |
| Тип | Портфель |