






1 320 ₴
Шкіряна обкладинка-портмоне на посвідчення офіцера від бренду БланкНот спеціально розроблена для дбайливого зберігання вашого документа. Пошита з високоякісної натуральної шкіри crazy horse. Ця шкіра з вінтажним ефектом дуже міцна і довговічна. Тиснення на лицьовій стороні обкладинки повністю дублює оригінальний бланк документа. Вгорі розташований герб України, посередині міститься напис «Посвідчення офіцера»
Всередині є 1 відділення для купюр, 3 слоти для пластикових карт, кишеня для жетона прозора кишеня та відділення для документа. Закривається портмоне-обкладинка хлястиком з кнопкою.
Чому варто купити Шкіряну обкладинку-портмоне для посвідчення офіцера з кишенею для жетона 11.1 зелена Crazy Horse (BN-OP-11-1-iz) від BlankNote? Якісна натуральна шкіра Чітке і гарне тиснення Ручна робота Гарантія 3 рокиНаші майстри можуть виготовити обкладинку в будь-якому іншому кольорі. Також виріб можна персоналізувати.
Зверніть увагу на наші вироби з українською символікою. Рекомендуємо обкладинки для паспорта з гербом України.
Гарантія на обкладинку-портмоне - 3 роки з моменту покупки.
УВАГА! Вироблення даної шкіри передбачає природне появлення на ній подряпин і потертостей в ході використання! Від цього виріб стає більш індивідуальним і приємним, це оцінять справжні шанувальники вінтажного стилю :) А так же перший час шкіра може фарбуватися при сильному терті об інші предмети - це особливість її вичинки, поступово цей ефект зменшується, шкіра полірується і набуває трохи глянсовий ефект.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
| Характеристики | |
| Наружный размер в разложенном виде | 19,8*11,5 см |
| Наружный размер в закрытом виде | 10*11,5 см |
| Материал изделия | натуральная кожа Crazy Horse, прозрачная перегородка - пластифицированный ПВХ (поливинилхлорид) |
| Внутренний размер между швами (под документ) | 17*10,6 см |
| Упаковка | крафтовая коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BlankNote |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній розмір між швами (під документ) | 17*10,6 см |
| Зовнішній розмір в закритому вигляді | 10*11,5 см |
| Зовнішній розмір в розкладеному вигляді | 19,8*11,5 см |
| Материал изделия | натуральна шкіра Crazy Horse, прозора перегородка - пластифікований ПВХ (полівінілхлорид) |
| Оригинальность | оригинал |
| Тип | Обложка для других документов |
| Тип застежки | Кнопки |
| Упаковка | крафтова коробка |