






510 ₴
Шкіряний гаманець mini 3.0 (кард-кейс) Crazy Horse має лаконічний дизайн і простий функціонал. Усередині гаманця два відділення для карток та готівки. Аксесуар можна використовувати як гаманець або кард-кейс. Закривається шкіряний гаманець на кнопку.
Якщо Ви любите лаконічність, вишуканість та якість, то такий гаманець ручної роботи Вам, безумовно, сподобається. Гаманець упакований у коробку з крафт картону
| Характеристики | |
| Размер | 11х9 см |
| Материал изделия | натуральная кожа Crazy Horse |
| Комплектация | кошелек, гарантийный талон, крафт-коробка |
Гарантія на гаманець - 3 роки з моменту покупки.
УВАГА! Вироблення даної шкіри передбачає природне появлення на ній подряпин і потертостей в ході використання! Від цього виріб стає більш індивідуальним і приємним, це оцінять справжні шанувальники вінтажного стилю :) А так же перший час шкіра може фарбуватися при сильному терті об інші предмети - це особливість її вичинки, поступово цей ефект зменшується, шкіра полірується і набуває трохи глянцевий ефект.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BlankNote |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 110 мм |
| Застежка | Кнопки |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Расположение | Горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кошелек |
| Толщина | 10 мм |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | гаманець, гарантійний талон, крафт-коробка |
| Материал изделия | натуральна шкіра Crazy Horse |
| Оригинальность | оригинал |
| Размер | 11х9 см |