




4 400 ₴
Клапан на магнітах
Два зручні відділення
Металева фурнітура
Натуральна шкіра
Регульований плечовий ремінь
Розміри: 20х24х4 см
Без підкладки
Шкіряна сумка з регулюючим ременем
Ця сумка створена виключно із натуральних і якісних матеріалів. Стильна, з мінімальним оформленням, яке доповнить будь-який образ.
ЯК ВИЗНАЧИТИ НАТУРАЛЬНУ ШКІРУ?
Натуральна шкіра- не ділиться на слої.
Необроблений зріз у натуральній шкірі завжди буде ворсистий.У штучних матеріалів він буде рівний.
З тильної сторони ви знайдете тканинне покриття у штучному матеріалі, або мягкий і ворситий внутрішній слой у натуральній шкірі.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид кожи | Бычок |
| Вид кожи по способу отделки | Crazy Horse |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 200 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Нет |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Магнит |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 40 мм |