






500 ₴
Сумка дорожньо-господарська
Сумка з одним відділенням на блискавці з двома металевими бігунками
Дві короткі ручки з міцної тасьми, що з'єднуються між собою хлястиком на липучці.
Розмір (ширина х висота х глибина): 43 х 38 х 19 см (маленький)
Об'єм: 31 л
Матеріал: поліестер 600D (щільна не промокальна тканина).
Якісні, міцні матеріали - прослужать кілька років при постійному використанні, на відміну від дешевих аналогів.
Можливе виготовлення за вашими параметрами
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 31 л |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | блискавка |