



2 660 ₴
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Фактура | матова |
| Підкладка | текстиль |
| Розміри (см) | 18x9 |
| Колір | чорний/рожевий |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Орієнтація | горизонтальна |
| Кількість відділень для карт | 9 |
| Наявність прозорого ID-віконця | є |
| Стать | Жіночий |
| Наявність прихованих відділень | є |
| Монетниця | є |
| Застібка | кнопка |
| Вага (г) | 179 |
| Захист RFID | є |
| Тип виробу | гаманець |
| Упаковка | коробка |
| Країна | Великобританія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Visconti |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підкладка | текстиль |
| Упаковка | Коробка |
| Країна | Великобританія |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Фактура | матова |
| Тип вироби | гаманець |
| Вага (г) | 179 |
| Розміри (см) | 18x9 |
| Кількість відділень для карток | 9 |
| Наявність прозорого ID-відеошка | Да |
| Наявність прихованих відділень | Да |
| Монетниця | Да |
| Захист RFID | Да |