









440 ₴
Сумка жіноча півколо на довгому ремені
Основне відділення на блискавці
Зовнішня кишеня на блискавці
Усередині основного відділення, дві кишені без застібки - для дрібниць та телефону.
Сумка на підкладці.
Дно із ущільненням.
Довгий ремінь регульований 140 см.
Розміри: 37Х27х18 см
Матеріал: плащівка/поліестер (щільна тканина, що не промокає)
Сумка виробляється із зовнішньою кишенею і без зовнішньої кишені, так само в декількох кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Бежевий |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина ручок | 1400 мм |
| Стан | Новий |