



345 ₴
Сумка для покупок жіноча, що складається в косметичку
Одне відділення на блискавці
Дві ручки середньої довжини. Сумку можно носить в руках або на плечі.
Кишеня без застібки на лицьовій стороні сумки
Сумка складається в кишеню трансформуючись у компактну косметичку
Матеріал: плащова тканина
Розмір: 40х35х6 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Бежевий |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Ні |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Стан | Новий |